Wanny Victory Spa

Victory Spa International to producent luksusowych urządzeń do hydromasażu i Wellness. 30-letnie doświadczenie w branży sanitarnej, unikalne rozwiązania technologiczne, produkcja podzespołów we własnym zakresie, ciekawe i ergonomiczne projekty stawiają Victory Spa wśród liderów. Wysoka jakość produktów sygnowanych marką Victory Spa została również doceniona na świecie. Od wielu lat, nasze wyroby są eksportowane do ponad 30 państw i tam z sukcesem są sprzedawane.
Produkty marki Victory Spa wykonywane są na indywidualne zamówienia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów branży sanitarnej, dlatego spełniają one najwyższe wymagania stawiane przez każdego klienta i gwarantują pełną satysfakcję z ich korzystania. Jako dowód najwyższej jakości wykonania do każdego produktu dołączany jest certyfikat z pieczęcią i podpisem kontrolera jakości.

Oferta producenta to: wanny zwykle niewyposażone w masaż; wanny z hydromasażem; przenośne, całoroczne wanny ogrodowe Portable Spa; wanny Spa do użytku prywatnego i publicznego; kabiny masażowo-parowe; kabiny i panele prysznicowe.

Kolekcja wanien obejmuje marki:

  • Badcouture - to kolekcja designerskich urządzeń do relaksu.
  • Victory Spa - kolekcja wanien przeznaczona dla zwolenników tradycyjnego wzornictwa.
  • Creation Collection - współczesna stylistyka, przeszklenia, doskonała ergonomia, większe zagłówki dla jeszcze lepszego relaksu, skuteczny hydromasaż to tylko wybrane atuty wanien z tej linii.
  • E-Line – wanny tej kolekcji przeznaczone są dla indywidualistów poszukujących w produktach czegoś unikalnego.
  • Vivera – doskonała jakość wykończenia i zaawansowana technologia w przystępnych cenach.

Wanny wieloosobowe:

  • Przenośne wanny ogrodowe Portable Spa – dają komfort zażycia hydromasażu w naturalnym otoczeniu - w zaciszu ogrodu, czy na tarasie. Są to produkty całoroczne.
  • Wanny Spa – częsta propozycja w przybasenowych strefach relaksu. Zaawansowana technologia (stacja dozowania chemii, odpowiednie pompy, filtry czyszczące) i silny hydromasaż czynią te produkty odpowiednimi również do użytku publicznego.

Kolekcja kabin masażowo-parowych obejmuje linie:

  • Style Collection – to kolekcja wyjątkowych kabin masażowo-parowych.
  • Classic – wyróżniają się tradycyjnymi wzorniczo projektami, niezwykle skutecznym masażem i detoksykującą kąpielą parową.więcej na

victoryspa.pl

cennik


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.